nic

nic nie trwa jest w swej dwulicowej podłości chcesz żebym wzięła do ust? w jednym z prywatnych żłobków najlepsze myśli przychodzą piechotą czterech się powiesiło (na plebanii lub w kościele) i topi się aimèe masz kształt – jesteś wersją podczas wojny grałem w kulki na sofie śpi całkowicie naga kobieta na ziemi rośnie obecnie około 3 bilionów drzew biegnie po wewnętrznej powierzchni skalistej kości skroniowej świat ma tylko dwie dłonie biała kość czarna kość bęben horyzontu ………

jechałem na wróbelku jechałem sam wśród 266 papieży pan jaszus na krawacie przez alpy świetnie jęczy twoja partnerka ………………….

wieża debiutuje w hordzie ………….

bóg to przypadek nieskończenie bezimienny jakże próżni są w moich oczach wszyscy pracujący sprzed 7 mln lat w nieprzeniknionym lesie bwindi to zjawisko o fundamentalnym znaczeniu + zamieńmy się pokrzywami kobieta siedząca na kolanach mężczyzny cieniów poutrącanych – 4 co to za utwór? pole min co helmholtz stara się objaśnić w następujący sposób minęliśmy drogi nie patrz na świat językiem zdychaj narobiłam krzyku pies połknięty w powietrze szwedzi na kaczki wołają anka większe samce stają się samicami szybciej drapieżny zemdlał tygrys autor idzie ulicą smoczą pobłogosław też naszą sól w paryżu dziewczyny mają subtelniejszy styl umarł do posuń się trawie wciąż nie ma końca ani co z tego usunięto mu oczy imiona przywiązują nas do budy stąpa po mandolinie fale uderzają o latarnię nie umlę nie umlę fale uderzają o latarnię wszystko się wyjaśni po czasie nikomu urodził się z rakiem siatkówki dawniej pierogi będą niebieskie i pierzeje i topi się aurèlie w przerwach między oglądaniem corridy czesi kupili sobie bramkarza który nie patrzy do zlewu i nie komentuje kroju swojego garnituru i od spodu dokręć nakrętkę istnieje grad mężczyzna całujący kobietę w kącik ust a co ma robić kolejarz z grudziądza fale uderzają o latarnię nic nie musisz miałam kiedyś fana w finlandii umarł do niebieskookiej nawieźli wielkości niezapisanej myśli pomachajcie tatusiowi w której ranny powstaniec bałamuci dziewczynę .•° ∞° i lizanie po uchu ministranta posolimy męża siekierą może schowamy się w szafie we wczesnej kredzie brud podgląda cię przez mydła są jeszcze wiece do zdrapywania łez idzie wzdłuż płotu i pieśni syberyjskich włóczęgów w środku nocy w windzie zatrzymanej między piętrami tak nadchodzi nigdy umarł do wieprzowa za chwilę na przedramieniu lewej ręki …………….

stąd że nie ma żadnego stąd każdy szczyt jest wypchany śmiesznością panie i parawany gwieździe wypadł ząb na wizji w kierunku wskazanym przez policjanta w masarni za sławę można kupić siebie restauracja zatrudni dziewczynę na stanowisko wydawka a samobójstwa wśród zwierząt? czas się w nas umówił z nikim ………..

jestem królem wysypisk nogi śmierdzą mi jak zorza jest tylko jak – jak zwał tak zwiał ………………..

fale uderzają o latarnię i topi się valérie z okna uszkodzonego w zamachu samobójczym jest są bogiem zwyczajnie jaki trup z pana wyrośnie?! pośród pełnych krokodyli potoków bo nie zadaje się pytań tylko rozrywa odpowiedź nie od razu celan rzucił sie do rzeki to świetne imię dla psa przejechany przez czołg krowa stół i oklaski to najfajniejsze zwierzęta najważniejszym elementem obrazu jest czytelny podpis gdzie my jesteśmy? u siebie w przenośni w masarni fantazja rozpycha się jak ogień ….

początek świata jest wszędzie kto zepsuł ciemność? w tle głowa spływająca rowem wzdłuż szosy co to za brzeg? zmielonych czesi kupili sobie bramkarza który kręci się koło domu fale uderzają o latarnię nic jest ciekawsze niż ja ma skórkę w środku w masarni mieszka człowiek z człowieka wydeptany czas to jest nic do wszystkiego na zatopionej w bursztynie pchle kobieta z różami w rękach i całujący ją w policzek mężczyzna w mowie spikerów radiowych w guayaquil nigdzie dociera wszędzie przed czasem miejscowość: owrzodzenie sromu dwie dłonie wąż obok węża we wrześniu pracownicy dostają ołówkowe i kajmany pozwalające unosić się prądom dokładnie mówiąc – z około 80 milisekundowym opóźnieniem widok od dołu społeczeństwo to zakała ludzkości mam oczy mam lęk mogę zabijać fale uderzają o latarnię mucha spaceruje po blacie stołu – powiedziała sołtys głogusza popierwsze wysoki sąsiedzie but cebulowy nerwicy czesi kupili sobie bramkarza który nie rzuca słów na wiatr tylko spokojnie stoi w kolejce 800 razy na sekundę mucha spaceruje po blacie stołu kontrast szkodzi słodyczy niejaka panna serda uwodzi narybek filmowy na sposób lesbijski czas leci z taśmy w mgnieniu oka moja jest tylko śmierć jedyne teraz fale uderzają o latarnię wielkości za późno anonim rakietą chwiejną po wyciągnięciu ich z pieca kilogram grochu kosztuje wnękę na przestrzeni 4 miliardów lat świetlnych pewna mucha ścigała witkacego i topi się léa innym razem gdy jechałem przez warszawę w myślach jakie pytanie taka krew z którego nic się patrzy ona jednak miała lepszy sposób w hołdzie poległym na wszystkich wojnach ……………..

nigdy nie wraca na swoje miejsce wiodący producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego w wężymordzie niskim zwierzątorganistapalacz a we wsi celiny syn znalazł na polu pod lasem mekong przepływa między innymi kto jest ojcem dżdżu? przygnieciony 30-metrowym krzyżem w pobliżu macedońskiej wsi tabanovce i topi się marlène piła olbrzyma weryfikuje siateczka dla pana? a zastosowanie heteroseksualnej matrycy dodatkowo wali po oczach chwila jest żadną cząstką czasu wkładał ręce do majtek i dotykał krocza jak się pisze ten przełyk? rodzina w tle głowa źle zrozumiana przez wiraż jedność nigdy się nie zapina na samoa – pępek inny samochód potrąca go i zabija a pewnego dnia masturbując się na placu targowym oświadczył z ręką na sercu w koninkach skręcić w prawo w drugą przecznicę za mostem ból umarł i życie straciło sens zatrzymuje się przed lustrem w korytarzu ale nie poznaje nikogo w toalecie publicznej w tokio na pokładzie zaginionego samolotu mh370 w pomidorowej a importerom też się nie chce pewnie wychodzą z piany przebiega przez odludzie w tłumie i węże w świątyniach śnieg przyszywa się śniegiem rozcina tylko oczy patrzące donikąd widzą jasność ponad ich miarę drugie tyle jest własnością pozostałych mieszkańców globu …..

a duchowni patrząc na to onanizowali się w chwili śmierci grzech masturbacji jest wśród zwierząt powszechny …………

fale uderzają o latarnię stąd że nie ma żadnego stąd tylko wiatr nas spina i topi się pélagie gdy słoń jest zmartwiony ……

10 dag marchwi człowiek widzi tylko to co potrafi nazywać i chwyta się nagich chłopców fale uderzają o latarnię minęliśmy zdarzenia lubię kiedy tak na mnie patrzysz za pomocą dzioba do 717 wzrosła liczba pielgrzymów stratowanych wchodzi do wanny na greckich wazach wdziewana pod ornat 3202 językami funkcjonariusze wyposażeni w specjalne kombinezony ochronne błyskawicznie pojechali na miejsce zdarzenia do mądrości się przytrafia z przedhomerowską mytów głębią spałam z romanem a do tego pięknie gra na pianinie wszędzie nikogo pełno co to za pętla? rozwiązanie skulony w fasoli i topi się ségolène praca czyni kopią mijając poranne tłumy na moście do teksasu kręta jest pieśń legionów karaluch ciepły jabłkowy – to jest wolność! dzieje kostiumu kąpielowego przez stulecia okrywał mrok wyobraźnia jest lepsza od boga nie napotykając oporu na mnie też pora i topi się thècle ze wschodu nadciąga trzech mężczyzn w kominiarkach nie gnieć torebki świat zyskuje wiele dzięki cierpieniu wiesz co się dziś stało? i topi się geneviève moje imię znaczy ten na którym stały taczki /// pisała po latach w notesiku pod hasłem największym polskim dzwonem jest maryja bogurodzica i/lub przewlekłe samooskarżenia kompletny i jeszcze nieistniejący w której znajdował się inny samiec kobra nacina przyjęcie niemowlęta leciały wielkim łukiem w powietrzu a my strzelaliśmy do nich w locie co o tym myślisz? czas to most zwodzący za 15 kilogramów kiełbasy ……………….

śmigło uderzyło w głowę 4-latka w południe drzewa wymieniały się liśćmi wszystko się wyjaśni po czasie nikomu prześcieradło brzmi hodowlą i dwie kobiety na wsi (1954) fale uderzają o latarnię początek świata jest wszędzie pewnie żyją w przykładach zakładają kartaginę wykonaną z lisa ψ w cenie kawalerki w wałbrzychu ζ podnieś go to ptak i tego się trzymaj na jedno futro idzie 90 norek w biedronce na umschlagplatzu resztę niszcz bóg i nic pochodzą z tych samych mięs a dlaczego jest do czego? a co tu rozumieć? smukłe talie i duże jego pierwszym pokarmem są odchody innych zdjęcie ryja albo cipy szefowie z pokaźniejszymi podpisami z większym prawdopodobieństwem doprowadzają firmy do ruiny istoty wyższe mogą być tak małe że nigdy ich nie zobaczymy lub pogryzie ją pies © jednej z siedmiu kelnerek albatrosa i topi się dorothée że robimy kupę jest ważniejsze niż to że rodzimy dzieci każdy punkt widzenia jest tak samo dobry świat nabiera sensu przez ślepe uczynki ale jest snem podczas wojny ścierałem pot z czoła mam krew mam głos mogę wyskoczyć z okna na trzecim piętrze rośnie las ……….

karuzele lodowe były na mazurach popularne przed wojną lubię kiedy ojciec pochyla się nad zwłokami syna i płacze fale uderzają o latarnię dlatego że nie ma żadnego dlatego ..

dantejskie sceny w tesco a morze stoi na pietruszkowych nóżkach zawija zwłoki swoich dzieci w foliowe worki i chowa do lodówki na odludziu w wynajętym domku nieopodal plaży w porządku własnym to równowartość jednego użycia spłuczki umarł do poczekaj z truskawką szpital wszczął odpowiednie procedury z kolei w utworach atonalnych nie możemy znać wszystkich szczegółów fale uderzają o latarnię na wysokości ja ∆ i topi się frédérique poszedłałem do kościoła stać w sumie język jest narządem do tykania ścieżki plączą się we wszystko uderzy w nas wielki obłok magellana czają się za rogiem w ośrodku dla uchodźców z każdymi wyborami w polsce na szczyt dochodzą coraz mniejsi ludzie nadzy mężczyźni i kobiety wymieniają pieszczoty jej usta są okrągłe całkiem pozbawiane sierści los się do nikogo uśmiecha lśniące od najdroższej prawdy zęby polityków czy mężczyzna może poślubić siostrę wdowy po sobie? wprzed wieloma uśmiechami nie umlę nie umlę po kalahari przechadza się na poziomie subatomowym wielkości wiatru zdeptanego z szyby kurz śpi na talerzu i pogrzebie jest są bogiem zwyczajnie bezgłowym i dzień oddechu (29 maja) spada w górę jabłonki wychodzą z nor bo tak jest najprościej za pomocą gdyby (dziś szczecin) dla słonia kwiat ten i wyciek płynu mózgowo-rdzeniowego dążąc do doskonałości zgodnie ze wskazówkami zegara i przeciwnie fale uderzają o latarnię czas się w nas umówił z nikim jest też kula kapusty żaden bóg nie ma dość sił by ją unieść zostawił klucz w drzwiach co to za plac? uduszonych postacie oddechu zbyt pewne ptaki każdy rodzi się i umiera na własnym zboczu fale uderzają o latarnię najważniejsze to zwłoki nieistotnego łóżeczka z domu dziecka lepią bałwana będą ludzie z nikogo mrugając ok 15-20 razy na minutę śmierć – długo się na nią czeka ale warto do rutynowej kontroli zatrzymany został kierowca osobowej mazdy w miejscowości kaczki średnie ……..

w zwierzynie osoba nieletnia natknęła się na leżącego …

inne siostry też biły na wysokości ja straszną jest rzeczą wpaść w ręce boga żywego szyiccy bojownicy zatykają uszy w tle głowa wyprasowana osobowym do czeladzi a on was wyzwoli szkoda mi czasu na honor dziurawy fortepian widzi świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest taki ludzki agrest pada kamień ma miejsce w oku i topi się danièle jest to nic takiego a jeszcze bardziej tak niczego sumerowie grają na lirze mieszkamy w przedziale węgla matka z buska z wąsami pod łóżkiem czesi kupili sobie bramkarza który gwizdnął im taczki oparty o oryginalną formułę jakoba schweppe z zakażonym z łomży najważniejsze to zwłoki nieistotnego dwa miliony polek budzi się chuj odziedziczył naród w miejsce agnieszki osieckiej statek czekał ale był z mydła a ty z kim rozmawiasz kiedy mówisz do siebie? czarna balerina tańcząca w jeziorze jamnik tenorem urzędu co to za światło? podarte którego fizycy poszukują od lat i usiadła w kącie – a pani się przepaliło ceglane gardło schody głuche gdyby miał imię nie byłby już sobą w chinach – stopy i przez osiem dni każesz im chodzić po obozach śmierci czesi kupili sobie bramkarza którego życie pisze najpiękniejsze romanse i wydaje resztę co do godziny w masarni życie jest dodatkiem do anegdoty w zawilcu narcyzowatym 08:41:03.455 ® kurwa! fale uderzają o latarnię najmądrzejszy z nas jest pustka w atomie nie stroi a to my ← fale uderzają o latarnię moja jest tylko śmierć jedyne teraz krzesło płynie drogą zanim kończy się nos nagromadzonego stosu danych już nigdy nie uporządkujemy o tym trzeba zaśpiewać a potem zamilkł biła go parasolką optymistyczna panna młoda rozjechana przez ciągnik jednak zsiada z roweru w byszewie lub w koronowie i nazywał się pierwotnie bittner wielkości za późno w miłości najpiękniejsze jest to że mija nazwy świń zawierają trzy następujące komedie kreteńskie obłoki łajna doradca klienta z funkcją sprzedaży lubię kiedy ręcznik zsuwa się na podłogę świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest mały otwór gębowy szanowna pierwsza damo zabiłem swojego ojca jadłem ludzkie mięso i biologiinoszowynurek w pobliżu wybrzeży i dużych cieków wodnych co 20 minut w indiach znaleźli noworodka przy hurtowni indyków w gruncie rzeczy człowiek dzieje się tylko po to ofiara staje się widoczna dla tego ślepego i głuchoniemego bandyty z czystym sumieniem w dziurawcu kosmatym szkodników pozbywamy się preparatem osoby z szerszymi ramionami postrzegają drzwi jako węższe kim są ja? ɷ i taką miałam przygodę jest krystalizacją ludzkiej mądrości lub 1 listopada 1880 w kutnie inna wersja śmierci empedoklesa wygląda tak umarł do deszczu przy stajni jeżeli po przekrojeniu wędlina błyszczy się i mieni kolorami tęczy wyhodowany z ludzkich komórek stek musi pan wypełnić ten druczek wyspa przebiegła jest są prawda to to czego nie da się poprawić fale uderzają o latarnię a ty z kim rozmawiasz kiedy mówisz do siebie? + 1 0 7 6 0 2 7 0 7 7 9 1 ja ϑ i topi się adèle fale uderzają o latarnię ścieżki plączą się we wszystko pływają od ściany do ściany z powodu pandemii koronawirusa …………………

na resztę śmierci nie starczy ¡¡∅ na peronie w ghaziabadzie przez co najmniej milion lat oczy kawek są niemal białe piękno ostatnim człowiekiem na ziemi moje imię znaczy ten który chowa się za walizką to bezokie zwierzę górując w tym aspekcie nad słowem dupa nie jest najgłębszym słowem w ludzkim nie wiedzie nigdzie i topi się cécile 08:41:02.825 ® wysoki krzyk w języku innym niż ojczysty krzywda to myśl do strzepnięcia idiota wyje pomidory nie stoimy ze światem twarzą w twarz pewnie praktykują u szewca pobiegłam za nim pewnie poznały się w chaosie człowiek służy też do podlewania ziemi w masarni człowiek człowieka boli co 7 sekund lubię wznosić wzrok po żebrach głodnych od urodzenia nietoperzom pozwolono obserwować inne nietoperze lubię zapach domów z których pozostały tylko kominy wszystko jesteśmy tylko spójnikami co to za ścieżka? strąconych w trędowniku omszonym pamięć rośnie korzeniami w górę rwie się nadleśniczego jej rozwiane włosy splatają się z końską grzywą dlatego że nie ma żadnego dlatego oraz czarny szlak z koniny przez kopę na kudłoń na każde celne pytanie tego świata jest tylko jedna odpowiedź przez 55 tuneli i po 196 mostach i topi się amédée albo tó występuje w szpinaku nie do odróżnienia od kropek i przecinków tylko po to aby po ułamku sekundy zniknąć . kupiłałem dom będę kroczyć dzieci edukatorka antydyskryminacyjna i herstoryczna świat zaczyna się zawsze więc zjawia za późno pozyskanie drewna w lasach państwowych corocznie zwiększa się w sposób naturalny i topi się hélène formalności ciągnęły się latami najprawdopodobniej jednorazowego użytku oświęcim to była igraszka i rzeczywiście była bardzo ładna a kiedyś podczas ceremonii zaślubin zgwałcił zarówno pannę młodą jak i wielkości grudki anegdot pocałunku trwającego zaledwie 10 sekund monet / żetonów z automatów wychowawca ostentacyjnie demonstrując oszołomionemu widzowi muskularne ramiona lubię kiedy pupa wystaje ci z wody kiedy dziadek odzyskał świadomość natychmiast wyskoczył przez okno (pomijam totalne rudery i te w których tajki chodzą ubrane) kłamstwo zaczyna się od podobnego spadł na nią samobójca tylko boks zbliża ludzi miejscowość: wypadanie macicy i pochwy i topi się thérèse bezbrzeżna łódko na szczycie wysokiego źdźbła trawy istnienie jest słowem któremu i topi się inès miejscowość: krwotok z dróg rodnych i spuścił mi się na sukienkę jahwe uzgodnił wszystko z wężem doradca klienta z funkcją sprzedaży węzły są czymś powszechnym i zawiązują się spontanicznie – to najpewniejsi laureaci oscarów w kompletnej ciemności pod wodą żywią się tylko bananami i słuchają wodospadów z płyt najmądrzejszy z nas jest pustka w atomie zgodnie z kodeksem etycznym komisarzy ………………

tylko błędy są moje tylko szczątki niepowtarzalne czas się spieszy bo się spóźnił na lekkość której nie widać żadnym okiem ulica: chmura się warkocze traktor wyrównuje piasek na plaży dźwig do suszenia sutann ma postać kuli i w niczym nie jest podobny do człowieka i topi się maïté z niebieskimi lampasami po bokach łóżeczka z domu dziecka zdejmują majtki toilet: ek prem katha nierzetelny przegląd instalacji przyczyną śmierci sprzątaczki mamy siekiery będziemy improwizować salony meblowe szczekają w zwolnionym tempie (czyt. albin) lub zdzielony toporem z zasadzki na moście brooklińskim podczas śnieżycy choć bez większych sukcesów historia wyzionęła ducha na pastwisku kiedyś gębice poległych bohaterów 11 prawda jest tak szybka że i zawadził łapą o cyngiel 08:41:02.843 ® o jezu! możliwość wynajmu sal jesteś dzieckiem chwili a nie konieczności ×/:. powinniśmy zbudować świat na piasku który świetnie uruchomił rafała grzyba staje się wielką szansą dla świata marketingu odrzutowce pokradli stalin śpiewał w chórze cerkiewnym i topi się géraldine zrozumienie nie jest swojskim doznaniem – opowieść to najbardziej trujący konserwant widelcem po szkle ulica: kulig prowadzi łodygę kosmos ma miejsce w lupie pomagają plemnikom przedostać się do jajowodów czesi kupili sobie bramkarza który je wszystko nigdy nie sikał pod ścianę i nawet najgłupsze papiery ma zapięte na ostatni guzik jest są bogiem jeleniogórski sanepid prosi o kontakt fale uderzają o latarnię autor idzie ulicą smoczą i topi się noémie niewidzialne łączy świat na części ciało owalne inne problemy miał stefan jaracz słowa wdychają się przez inne fale uderzają o latarnię jest tylko jak – jak zwał tak zwiał 45 ciosów w głowę cegłą zawiniętą w pończochę nic nie musisz zamierzali zabić matkę – polkę o jaskrawym żółto-czarno-niebieskim ubarwieniu jako śpiewak w pałacu buckingham stół pomalowany w piżamę z długą historią teleologii kartonowa pomarańcz na przedmieściach wanien znienacka z procy ciśnięty pozwalający zapłodnić samice w mniej niż jedna trzecia sekundy która oświadczyła w obecności świadków kryjąc się za ścianami i strzelając na oślep co roku nad rzeką loretojako dlaczego jednak koty nie pożerają myszy? pociąg prowadzi grupę wagonów trzonopłetwe robią ostatnie zdjęcia wsiadają do autokaru jego pan zamarzł kiedy poszedł się wysikać krzyk jest przez samo ha nic jest ciekawsze niż ja papież franciszek zakłada kask następnie wszyscy zamieszkali w australii wspina się na szczyt seegrube dla świętego spokoju odpowiedź przyszła we śnie język chroni również stopy przed wilgocią olbrzymia broda torpedą nie ma sposobu na to co dzieje się tylko raz fale uderzają o latarnię nic nie trwa jest ale nigdy tego nie robią lub zabawiają w inny sposób lubię kiedy wilk skaleczy sobie nogę i próbuje zniknąć wśród śniegów jeśli nieznajomy zaskoczy kobietę podczas kąpieli naprawę polski trzeba zacząć od kas samoobsługowych i topi się régine w laosie – piersi wystaje z lodowca na szczycie wulkanu pico de orizaba niebo ma ptaki na głowie z łodzi tonącej na morzu egejskim …………………..

sztuka polega na niezasłanianiu niewidzialnego obserwuje teren z ukrycia do ich parafii trafił zboczeniec światło wznika i nie po kolei …….

może patrzeć we wszystkich kierunkach naraz świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest taki ludzki jak śmierć łóżeczka z domu dziecka gryzą trawę obsesyjnie myjąc ręce oczko mi poszło 100 000 plików z pornografią dziecięcą ale zgniotło te drzwi i ojca w drzwiach i zmierza w kierunku nieobranym ……………

a mniejsze wchodzą do środka jest nierozsłowny widnokrąg w tle głowa heblowana na urząd z przewagą liter położonych po prawej stronie klawiatury żadnego teraz żadnego nigdy by podtrzymać łączność z własnymi ja potem dyskretnie wypluć lub przełknąć koleją 8 tygodni samolotem 12 lat czesi kupili sobie bramkarza którego trzeba trzymać w szafce lubię kiedy ręcznik zsuwa się na podłogę masz imię – jesteś fikcją dostojnik z poziomką w ustach we flaku przenajświętsza jest msza mijania się na ulicy fale uderzają o latarnię bo nie zadaje się pytań tylko rozrywa odpowiedź na środku klatki piersiowej blizna w kształcie orła nic jest tempem świata myśl mieszka drobinkami nigdy masz twarz jesteś celem z prędkością mniejszą niż milimetr na godzinę kuba rozpruwacz – baryton 30 godzin pełzali w kanałach w masarni jest jest zatrute perswazantami ctenophthalmus agyrtes jest najliczniejszym gatunkiem pcheł we wschodniej polsce siedmiu admirałów i feldmarszałek bono poprowadzi mnie do ołtarza przy wsparciu fundacji im róży luksemburg w poziewniku szorstkim skulony w dziurce od klucza nie potrafimy odróżnić fikcji od rzeczywistości samotność krzepnie podczas zbierania słów przed wieloma uśmiechami na półmisku z rybami ciała w wazonie minęliśmy zdarzenia człowiek jest w sobie tylko z lotu ptaka kłaki na marynarce dowodzą istnienia innych nieujarzmionych światów potwór przysięga obsesji wszystkie drogi prowadzą w głąb siebie 08:41:02.174 ® niski krzyk który prawdopodobnie molestował swoją wnuczkę w gminie miłakowo fale uderzają o latarnię wielkości niezapisanej myśli stratunku! w barwach atlético petróleos luanda dwóch to już tłum bezgłowie statystyczny polak odwiedza filharmonię mężczyzna całujący kobietę w obnażone ramię na rzece tag spowitej poranną mgłą bóg nie wie którą wargą się przykryć osłupiała rzeko …………..

inkasent – odpowiedzieć czesi kupili sobie bramkarza który opłynął świat w pudełku po butach baty z kapeluszem słoniny na maszcie między koloseum a kościołem św. klemensa z topoli którą codziennie oglądał miron białoszewski jest już w samborze ale czy naprawdę? strój do zarządzania łzą zawsze ludzie tego nie pojmują w tle głowa zamieszczona w studni i znoszą 562 miliardy jaj rocznie koniec przebiega najpierw po przejściu krasnoludków odkryła się kurtyna i okazało się że żaba siedzi na kłodzie jakby modląc się i topi się bènèdicte mona liza była psem marek grechuta jest zastrzeżonym znakiem towarowym na koniu z biało czerwoną flagą czesi kupili sobie bramkarza który śnił im się po nocach wył i skomlał i zaciskał pasa ma miejsce w proszku człowiek to jest nikt przed tobą nikt – to moje nazwisko czas to jest nic w kształcie oka o tym trzeba zaśpiewać i topi się bènèdicte wielkości wiatru zdeptanego z szyby siateczka dla pana? ………..

………………..

fale uderzają o latarnię mucha spaceruje po blacie stołu i kajmany pozwalające unosić się prądom miejscowość: owrzodzenie sromu mrugając ok 15-20 razy na minutę nikt – to moje nazwisko zakładają kartaginę to świetne imię dla psa poszedłałem do kościoła stać w sumie i od spodu dokręć nakrętkę idzie wzdłuż płotu wieża debiutuje w hordzie grzech masturbacji jest wśród zwierząt powszechny następnie wszyscy zamieszkali w australii w pałacu buckingham wchodzi do wanny za pomocą gdyby prześcieradło brzmi hodowlą doradca klienta z funkcją sprzedaży lubię kiedy ręcznik zsuwa się na podłogę odrzutowce pokradli górując w tym aspekcie nad słowem dupa w jednym z prywatnych żłobków skulony w fasoli i topi się noémie początek świata jest wszędzie pozwalający zapłodnić samice w mniej niż jedna trzecia sekundy i topi się marlène ……………….

w masarni mieszka człowiek z człowieka wydeptany z powodu pandemii koronawirusa dokładnie mówiąc – z około 80 milisekundowym opóźnieniem 100 000 plików z pornografią dziecięcą w masarni za sławę można kupić siebie najlepsze myśli przychodzą piechotą świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest taki ludzki jak śmierć pewnie wychodzą z piany który prawdopodobnie molestował swoją wnuczkę w gminie miłakowo fale uderzają o latarnię na wysokości ja węzły są czymś powszechnym i zawiązują się spontanicznie na zatopionej w bursztynie pchle traktor wyrównuje piasek na plaży której nie widać żadnym okiem nie umlę nie umlę ¡¡∅ pobłogosław też naszą sól w środku nocy w windzie zatrzymanej między piętrami i nazywał się pierwotnie bittner ulica: kulig prowadzi łodygę olbrzymia broda torpedą jest już w samborze pan jaszus na krawacie przez alpy fale uderzają o latarnię bo nie zadaje się pytań tylko rozrywa odpowiedź człowiek służy też do podlewania ziemi ………………

szkoda mi czasu na honor moje imię znaczy ten który chowa się za walizką na wysokości ja prawda jest tak szybka że – a pani się przepaliło gdy słoń jest zmartwiony w której ranny powstaniec bałamuci dziewczynę nie potrafimy odróżnić fikcji od rzeczywistości w tle głowa spływająca rowem wzdłuż szosy …………..

przenajświętsza jest msza mijania się na ulicy popierwsze fale uderzają o latarnię autor idzie ulicą smoczą panie i parawany los się do nikogo uśmiecha w trędowniku omszonym 08:41:02.825 ® wysoki krzyk trzonopłetwe robią ostatnie zdjęcia wsiadają do autokaru czesi kupili sobie bramkarza który śnił im się po nocach wył i skomlał i zaciskał pasa i topi się pélagie w chinach – stopy dantejskie sceny w tesco sztuka polega na niezasłanianiu niewidzialnego we wrześniu pracownicy dostają ołówkowe świat ma tylko dwie dłonie spadł na nią samobójca lubię zapach domów z których pozostały tylko kominy smukłe talie i duże dziurawy fortepian widzi do ich parafii trafił zboczeniec matka z buska z wąsami pod łóżkiem /// widelcem po szkle posolimy męża siekierą i/lub przewlekłe samooskarżenia z zakażonym z łomży podczas wojny ścierałem pot z czoła możliwość wynajmu sal i taką miałam przygodę w toalecie publicznej w tokio musi pan wypełnić ten druczek oczko mi poszło zabiłem swojego ojca jadłem ludzkie mięso i wśród 266 papieży potem dyskretnie wypluć lub przełknąć i topi się danièle pomagają plemnikom przedostać się do jajowodów ale czy naprawdę? chwila jest żadną cząstką czasu by podtrzymać łączność z własnymi ja gębice poległych bohaterów 11 wciąż nie ma końca ani co z tego przy wsparciu fundacji im róży luksemburg na poziomie subatomowym czesi kupili sobie bramkarza który opłynął świat w pudełku po butach baty z kapeluszem słoniny na maszcie czesi kupili sobie bramkarza który nie patrzy do zlewu i nie komentuje kroju swojego garnituru straszną jest rzeczą wpaść w ręce boga żywego wszystkie drogi prowadzą w głąb siebie z kolei w utworach atonalnych biała kość czarna kość bęben horyzontu z topoli którą codziennie oglądał miron białoszewski ∞° wiesz co się dziś stało? dlatego że nie ma żadnego dlatego w laosie – piersi masz imię – jesteś fikcją na moście brooklińskim podczas śnieżycy bóg nie wie którą wargą się przykryć ulica: chmura się warkocze na resztę śmierci nie starczy co to za ścieżka? strąconych i topi się aurèlie na mnie też pora wystaje z lodowca na szczycie wulkanu pico de orizaba w paryżu dziewczyny mają subtelniejszy styl zsiada z roweru myśl mieszka drobinkami nigdy w pobliżu wybrzeży i dużych cieków wodnych w masarni jest jest zatrute perswazantami nadzy mężczyźni i kobiety wymieniają pieszczoty (pomijam totalne rudery i te w których tajki chodzą ubrane) ceglane gardło schody głuche jest są bogiem zwyczajnie wszystko się wyjaśni po czasie nikomu i topi się hélène większe samce stają się samicami szybciej fale uderzają o latarnię nic nie musisz lubię wznosić wzrok po żebrach głodnych od urodzenia fale uderzają o latarnię nic nie trwa jest dostojnik z poziomką w ustach we flaku dwóch to już tłum bezgłowie że robimy kupę jest ważniejsze niż to że rodzimy dzieci w porządku własnym kto jest ojcem dżdżu? fale uderzają o latarnię najważniejsze to zwłoki nieistotnego szwedzi na kaczki wołają anka przygnieciony 30-metrowym krzyżem obserwuje teren z ukrycia albo tó wykonaną z lisa lub zabawiają w inny sposób każdy punkt widzenia jest tak samo dobry słowa wdychają się przez inne człowiek widzi tylko to co potrafi nazywać w wężymordzie niskim mężczyzna całujący kobietę w obnażone ramię i okazało się że żaba siedzi na kłodzie i topi się thècle i topi się léa ζ 08:41:03.455 ® kurwa! toilet: ek prem katha lubię kiedy tak na mnie patrzysz gdzie my jesteśmy? u siebie w przenośni szkodników pozbywamy się preparatem umarł do deszczu przy stajni czarna balerina tańcząca w jeziorze na przedramieniu lewej ręki nie stoimy ze światem twarzą w twarz przez 55 tuneli i po 196 mostach chuj odziedziczył naród mały otwór gębowy a morze stoi na pietruszkowych nóżkach edukatorka antydyskryminacyjna i herstoryczna papież franciszek zakłada kask wielkości za późno ostentacyjnie demonstrując oszołomionemu widzowi muskularne ramiona na peronie w ghaziabadzie i dzień oddechu (29 maja) jest są pobiegłam za nim kartonowa pomarańcz na przedmieściach wanien tylko wiatr nas spina człowiek to jest nikt przed tobą świat zyskuje wiele dzięki cierpieniu o jaskrawym żółto-czarno-niebieskim ubarwieniu jakie pytanie taka krew …….

i chwyta się nagich chłopców karaluch ciepły jabłkowy co to za światło? podarte i topi się geneviève w cenie kawalerki w wałbrzychu ona jednak miała lepszy sposób koniec przebiega najpierw w poziewniku szorstkim istoty wyższe mogą być tak małe że nigdy ich nie zobaczymy obłoki łajna i topi się frédérique drugie tyle jest własnością pozostałych mieszkańców globu jego pierwszym pokarmem są odchody innych pływają od ściany do ściany pewnie poznały się w chaosie ścieżki plączą się we wszystko podnieś go to ptak gdyby miał imię nie byłby już sobą powinniśmy zbudować świat na piasku z niebieskimi lampasami po bokach to równowartość jednego użycia spłuczki …………………

w zwierzynie osoba nieletnia natknęła się na leżącego są jeszcze wiece do zdrapywania łez co 7 sekund moje imię znaczy ten na którym stały taczki krzyk jest przez samo ha lubię kiedy ręcznik zsuwa się na podłogę w przerwach między oglądaniem corridy nie napotykając oporu świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest niejaka panna serda uwodzi narybek filmowy na sposób lesbijski ..

tylko błędy są moje tylko szczątki niepowtarzalne 3202 językami koleją 8 tygodni samolotem 12 lat pamięć rośnie korzeniami w górę rwie się mężczyzna całujący kobietę w kącik ust nie ma sposobu na to co dzieje się tylko raz i topi się amédée stół pomalowany w piżamę każdy szczyt jest wypchany śmiesznością ale nigdy tego nie robią czesi kupili sobie bramkarza którego trzeba trzymać w szafce innym razem gdy jechałem przez warszawę w myślach nic jest ciekawsze niż ja miejscowość: wypadanie macicy i pochwy karuzele lodowe były na mazurach popularne przed wojną język chroni również stopy przed wilgocią fale uderzają o latarnię dlatego że nie ma żadnego dlatego a co tu rozumieć? strój do zarządzania łzą społeczeństwo to zakała ludzkości potwór przysięga obsesji w języku innym niż ojczysty przed wieloma uśmiechami i topi się thérèse i zawadził łapą o cyngiel w mowie spikerów radiowych w guayaquil co roku nad rzeką loretojako śmierć – długo się na nią czeka ale warto na półmisku z rybami osoby z szerszymi ramionami postrzegają drzwi jako węższe ϑ nigdy nie wraca na swoje miejsce śnieg przyszywa się śniegiem rozcina umarł do posuń się trawie czas leci z taśmy w mgnieniu oka inkasent – odpowiedzieć umarł do wieprzowa za chwilę fale uderzają o latarnię czas się w nas umówił z nikim fale uderzają o latarnię wielkości niezapisanej myśli + 1 0 7 6 0 2 7 0 7 7 9 1 ja wiodący producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego wyhodowany z ludzkich komórek stek nie jest najgłębszym słowem w ludzkim nie wiedzie nigdzie przez co najmniej milion lat może schowamy się w szafie do rutynowej kontroli zatrzymany został kierowca osobowej mazdy w miejscowości kaczki średnie największym polskim dzwonem jest maryja bogurodzica w chwili śmierci i topi się dorothée szpital wszczął odpowiednie procedury kurz śpi na talerzu i pogrzebie z którego nic się patrzy i rzeczywiście była bardzo ładna jeśli nieznajomy zaskoczy kobietę podczas kąpieli i przez osiem dni każesz im chodzić po obozach śmierci tylko boks zbliża ludzi tak nadchodzi nigdy ze wschodu nadciąga trzech mężczyzn w kominiarkach kiedy dziadek odzyskał świadomość natychmiast wyskoczył przez okno na ziemi rośnie obecnie około 3 bilionów drzew lub 1 listopada 1880 w kutnie w masarni fantazja rozpycha się jak ogień ………….

co to za plac? uduszonych pośród pełnych krokodyli potoków na szczycie wysokiego źdźbła trawy z każdymi wyborami w polsce na szczyt dochodzą coraz mniejsi ludzie czesi kupili sobie bramkarza który je wszystko nigdy nie sikał pod ścianę i nawet najgłupsze papiery ma zapięte na ostatni guzik (czyt. albin) kupiłałem dom będę kroczyć dzieci kompletny i jeszcze nieistniejący w hołdzie poległym na wszystkich wojnach zostawił klucz w drzwiach zgodnie ze wskazówkami zegara i przeciwnie jak się pisze ten przełyk? rodzina ∆ co to za pętla? rozwiązanie ból umarł i życie straciło sens pomachajcie tatusiowi bóg i nic pochodzą z tych samych mięs wprzed wieloma uśmiechami – to jest wolność! fale uderzają o latarnię oparty o oryginalną formułę jakoba schweppe w pobliżu macedońskiej wsi tabanovce pewnie praktykują u szewca do mądrości się przytrafia czesi kupili sobie bramkarza który nie rzuca słów na wiatr tylko spokojnie stoi w kolejce oczy kawek są niemal białe masz kształt – jesteś wersją i tego się trzymaj to zjawisko o fundamentalnym znaczeniu świat ma tylko dwie dłonie dlatego jest taki ludzki ….

i topi się inès miałam kiedyś fana w finlandii fale uderzają o latarnię ścieżki plączą się we wszystko spada w górę funkcjonariusze wyposażeni w specjalne kombinezony ochronne błyskawicznie pojechali na miejsce zdarzenia jeżeli po przekrojeniu wędlina błyszczy się i mieni kolorami tęczy salony meblowe szczekają w zwolnionym tempie restauracja zatrudni dziewczynę na stanowisko wydawka będą ludzie z nikogo który świetnie uruchomił rafała grzyba mucha spaceruje po blacie stołu …………

kręta jest pieśń legionów fale uderzają o latarnię wszystko się wyjaśni po czasie nikomu skulony w dziurce od klucza cieniów poutrącanych – 4 i znoszą 562 miliardy jaj rocznie opowieść to najbardziej trujący konserwant biła go parasolką biologiinoszowynurek czesi kupili sobie bramkarza który gwizdnął im taczki ciało owalne jednej z siedmiu kelnerek albatrosa we wczesnej kredzie krowa stół i oklaski to najfajniejsze zwierzęta i topi się cécile pocałunku trwającego zaledwie 10 sekund na pokładzie zaginionego samolotu mh370 ………………….

w miłości najpiękniejsze jest to że mija między koloseum a kościołem św. klemensa na przestrzeni 4 miliardów lat świetlnych stąd że nie ma żadnego stąd jedność nigdy się nie zapina mamy siekiery będziemy improwizować z przewagą liter położonych po prawej stronie klawiatury imiona przywiązują nas do budy jest to nic takiego a jeszcze bardziej tak niczego z ręką na sercu umarł do niebieskookiej nawieźli może patrzeć we wszystkich kierunkach naraz nie od razu celan rzucił sie do rzeki autor idzie ulicą smoczą i zmierza w kierunku nieobranym monet / żetonów z automatów wychowawca jako śpiewak pozyskanie drewna w lasach państwowych corocznie zwiększa się w sposób naturalny anonim rakietą chwiejną dawniej pierogi będą niebieskie i pierzeje usunięto mu oczy nagromadzonego stosu danych już nigdy nie uporządkujemy osłupiała rzeko naprawę polski trzeba zacząć od kas samoobsługowych stąpa po mandolinie mijając poranne tłumy na moście do teksasu na koniu z biało czerwoną flagą jakby modląc się brud podgląda cię przez mydła wkładał ręce do majtek i dotykał krocza łóżeczka z domu dziecka zdejmują majtki w pomidorowej ciała w wazonie 30 godzin pełzali w kanałach (dziś szczecin) …………………..

kobieta siedząca na kolanach mężczyzny idiota wyje pomidory a kiedyś podczas ceremonii zaślubin zgwałcił zarówno pannę młodą jak i istnieje grad niewidzialne łączy świat na części kłamstwo zaczyna się od podobnego stalin śpiewał w chórze cerkiewnym kobra nacina przyjęcie a ty z kim rozmawiasz kiedy mówisz do siebie? co 20 minut w indiach w byszewie lub w koronowie 45 ciosów w głowę cegłą zawiniętą w pończochę zrozumienie nie jest swojskim doznaniem – łóżeczka z domu dziecka gryzą trawę fale uderzają o latarnię najmądrzejszy z nas jest pustka w atomie bóg to przypadek nieskończenie bezimienny lubię kiedy ojciec pochyla się nad zwłokami syna i płacze dwie dłonie wąż obok węża w której znajdował się inny samiec dla świętego spokoju 08:41:02.843 ® o jezu! prawda to to czego nie da się poprawić fale uderzają o latarnię jest tylko jak – jak zwał tak zwiał kontrast szkodzi słodyczy istnienie jest słowem któremu wspina się na szczyt seegrube a potem zamilkł język jest narządem do tykania szyiccy bojownicy zatykają uszy fale uderzają o latarnię nie umlę nie umlę mona liza była psem i topi się maïté masz twarz jesteś celem najważniejszym elementem obrazu jest czytelny podpis czy mężczyzna może poślubić siostrę wdowy po sobie? czesi kupili sobie bramkarza którego życie pisze najpiękniejsze romanse i wydaje resztę co do godziny nie gnieć torebki co to za brzeg? zmielonych jakże próżni są w moich oczach wszyscy pracujący po kalahari przechadza się każdy rodzi się i umiera na własnym zboczu umarł do poczekaj z truskawką w dziurawcu kosmatym zamierzali zabić matkę – polkę na samoa – pępek .•° świat zaczyna się zawsze więc zjawia za późno czas to most zwodzący wielkości niezapisanej myśli na rzece tag spowitej poranną mgłą wyspa przebiegła mekong przepływa między innymi czas to jest nic do wszystkiego uderzy w nas wielki obłok magellana zatrzymuje się przed lustrem w korytarzu ale nie poznaje nikogo ……

sprzed 7 mln lat w biedronce na umschlagplatzu sumerowie grają na lirze dlaczego jednak koty nie pożerają myszy? fale uderzają o latarnię minęliśmy zdarzenia pisała po latach w notesiku pod hasłem ale jest snem wszędzie nikogo pełno na jedno futro idzie 90 norek w miejsce agnieszki osieckiej na sofie śpi całkowicie naga kobieta piękno ostatnim człowiekiem na ziemi i topi się régine dla słonia kwiat ten ………

© czesi kupili sobie bramkarza który kręci się koło domu z łodzi tonącej na morzu egejskim nic jest tempem świata i dwie kobiety na wsi (1954) a mniejsze wchodzą do środka po przejściu krasnoludków odkryła się kurtyna odpowiedź przyszła we śnie nic nie musisz minęliśmy zdarzenia ……………..

jest nierozsłowny widnokrąg w swej dwulicowej podłości a do tego pięknie gra na pianinie spałam z romanem mieszkamy w przedziale węgla but cebulowy nerwicy mam krew mam głos mogę wyskoczyć z okna jego pan zamarzł kiedy poszedł się wysikać kłaki na marynarce dowodzą istnienia innych nieujarzmionych światów jest krystalizacją ludzkiej mądrości szefowie z pokaźniejszymi podpisami z większym prawdopodobieństwem doprowadzają firmy do ruiny doradca klienta z funkcją sprzedaży w tle głowa źle zrozumiana przez wiraż w barwach atlético petróleos luanda światło wznika i nie po kolei w tle głowa heblowana na urząd i topi się géraldine historia wyzionęła ducha na pastwisku kiedyś siedmiu admirałów i feldmarszałek za 15 kilogramów kiełbasy oświęcim to była igraszka i usiadła w kącie narobiłam krzyku i pieśni syberyjskich włóczęgów samotność krzepnie podczas zbierania słów bezbrzeżna łódko czas się w nas umówił z nikim do 717 wzrosła liczba pielgrzymów stratowanych jabłonki wychodzą z nor minęliśmy drogi fale uderzają o latarnię wielkości za późno jahwe uzgodnił wszystko z wężem kamień ma miejsce w oku jeleniogórski sanepid prosi o kontakt jest są bogiem zwyczajnie bezgłowym łóżeczka z domu dziecka lepią bałwana czas to jest nic w kształcie oka to bezokie zwierzę . w zawilcu narcyzowatym w masarni człowiek człowieka boli czas się spieszy bo się spóźnił na lekkość znienacka z procy ciśnięty kto zepsuł ciemność? czają się za rogiem ……………

w gruncie rzeczy człowiek dzieje się tylko po to choć bez większych sukcesów krzesło płynie drogą zanim kończy się nos lub zdzielony toporem z zasadzki świetnie jęczy twoja partnerka szanowna pierwsza damo …..

która oświadczyła w obecności świadków pies połknięty w powietrze nigdzie dociera wszędzie przed czasem 800 razy na sekundę ctenophthalmus agyrtes jest najliczniejszym gatunkiem pcheł we wschodniej polsce czterech się powiesiło (na plebanii lub w kościele) fale uderzają o latarnię moja jest tylko śmierć jedyne teraz zdjęcie ryja albo cipy żadnego teraz żadnego nigdy mam oczy mam lęk mogę zabijać bo tak jest najprościej lub pogryzie ją pies a pewnego dnia masturbując się na placu targowym oświadczył wszystko jesteśmy tylko spójnikami występuje w szpinaku ofiara staje się widoczna dla tego ślepego i głuchoniemego bandyty piła olbrzyma weryfikuje wyobraźnia jest lepsza od boga co helmholtz stara się objaśnić w następujący sposób najmądrzejszy z nas jest pustka w atomie jej usta są okrągłe całkiem pozbawiane sierści na trzecim piętrze rośnie las znaleźli noworodka przy hurtowni indyków niebo ma ptaki na głowie lśniące od najdroższej prawdy zęby polityków z czystym sumieniem z okna uszkodzonego w zamachu samobójczym jest są bogiem pewna mucha ścigała witkacego drapieżny zemdlał tygrys i węże w świątyniach oraz czarny szlak z koniny przez kopę na kudłoń formalności ciągnęły się latami inna wersja śmierci empedoklesa wygląda tak podczas wojny grałem w kulki z prędkością mniejszą niż milimetr na godzinę a co ma robić kolejarz z grudziądza jest tylko jak – jak zwał tak zwiał ma postać kuli i w niczym nie jest podobny do człowieka kilogram grochu kosztuje wnękę jej rozwiane włosy splatają się z końską grzywą co o tym myślisz? staje się wielką szansą dla świata marketingu postacie oddechu zbyt pewne ptaki … lubię kiedy pupa wystaje ci z wody w nieprzeniknionym lesie bwindi chcesz żebym wzięła do ust? kim są ja? nierzetelny przegląd instalacji przyczyną śmierci sprzątaczki nadleśniczego zawija zwłoki swoich dzieci w foliowe worki i chowa do lodówki 08:41:02.174 ® niski krzyk a samobójstwa wśród zwierząt? śmigło uderzyło w głowę 4-latka po wyciągnięciu ich z pieca inne siostry też biły w masarni życie jest dodatkiem do anegdoty wielkości grudki anegdot fale uderzają o latarnię nic jest ciekawsze niż ja i topi się adèle zgodnie z kodeksem etycznym komisarzy i topi się valérie dwa miliony polek budzi się ×/:. ale zgniotło te drzwi i ojca w drzwiach bono poprowadzi mnie do ołtarza fale uderzają o latarnię początek świata jest wszędzie kobieta z różami w rękach i całujący ją w policzek mężczyzna nic nie trwa jest najprawdopodobniej jednorazowego użytku fale uderzają o latarnię a ty z kim rozmawiasz kiedy mówisz do siebie? a importerom też się nie chce jest też kula kapusty żaden bóg nie ma dość sił by ją unieść pewnie żyją w przykładach lubię kiedy wilk skaleczy sobie nogę i próbuje zniknąć wśród śniegów ……….

z przedhomerowską mytów głębią jesteś dzieckiem chwili a nie konieczności resztę niszcz dźwig do suszenia sutann jamnik tenorem urzędu najważniejsze to zwłoki nieistotnego wysoki sąsiedzie a zastosowanie heteroseksualnej matrycy dodatkowo wali po oczach marek grechuta jest zastrzeżonym znakiem towarowym praca czyni kopią obsesyjnie myjąc ręce – powiedziała sołtys głogusza jestem królem wysypisk nogi śmierdzą mi jak zorza w kompletnej ciemności pod wodą na odludziu w wynajętym domku nieopodal plaży i topi się aimèe miejscowość: krwotok z dróg rodnych …………….

stratunku! którego fizycy poszukują od lat w kierunku wskazanym przez policjanta i wyciek płynu mózgowo-rdzeniowego widok od dołu ma miejsce w proszku człowiek jest w sobie tylko z lotu ptaka niemowlęta leciały wielkim łukiem w powietrzu a my strzelaliśmy do nich w locie w tle głowa zamieszczona w studni 10 dag marchwi ……..

krzywda to myśl do strzepnięcia fale uderzają o latarnię stąd że nie ma żadnego stąd inne problemy miał stefan jaracz ma skórkę w środku moja jest tylko śmierć jedyne teraz urodził się z rakiem siatkówki – to najpewniejsi laureaci oscarów jaki trup z pana wyrośnie?! a on was wyzwoli agrest pada zwierzątorganistapalacz w ośrodku dla uchodźców nie stroi a to my ← biegnie po wewnętrznej powierzchni skalistej kości skroniowej jechałem na wróbelku jechałem sam świat nabiera sensu przez ślepe uczynki bo nie zadaje się pytań tylko rozrywa odpowiedź nie do odróżnienia od kropek i przecinków gwieździe wypadł ząb na wizji w koninkach skręcić w prawo w drugą przecznicę za mostem kosmos ma miejsce w lupie co to za utwór? pole min i spuścił mi się na sukienkę wdziewana pod ornat + zamieńmy się pokrzywami i topi się ségolène kryjąc się za ścianami i strzelając na oślep tylko oczy patrzące donikąd widzą jasność ponad ich miarę tylko po to aby po ułamku sekundy zniknąć nie patrz na świat językiem zdychaj zawsze ludzie tego nie pojmują za pomocą dzioba ψ optymistyczna panna młoda rozjechana przez ciągnik jednak nietoperzom pozwolono obserwować inne nietoperze dzieje kostiumu kąpielowego przez stulecia okrywał mrok przejechany przez czołg statek czekał ale był z mydła i lizanie po uchu ministranta w południe drzewa wymieniały się liśćmi przebiega przez odludzie w tłumie nie możemy znać wszystkich szczegółów a dlaczego jest do czego? a duchowni patrząc na to onanizowali się na greckich wazach a we wsi celiny syn znalazł na polu pod lasem w tle głowa wyprasowana osobowym do czeladzi inny samochód potrąca go i zabija kuba rozpruwacz – baryton dążąc do doskonałości z długą historią teleologii na środku klatki piersiowej blizna w kształcie orła żywią się tylko bananami i słuchają wodospadów z płyt pociąg prowadzi grupę wagonów na każde celne pytanie tego świata jest tylko jedna odpowiedź ɷ statystyczny polak odwiedza filharmonię nazwy świń zawierają trzy następujące komedie kreteńskie